Tekirdağ

Kapaklı İlçemizde Özel Projeli Spor Salonu Yapılmasına Dair Protokol İmzalandı

Kapaklı Belediyesi tarafından Karaağaç Atatürk Ortaokulu bahçesine inşa edilmesi planlanan ve Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onayı alınan Özel Projeli Spor Salonu yaptırılmasına dair protokol, Vali Recep Soytürk, Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Kaan Sinan Tohumcu ve İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan tarafından Kapaklı Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda imzalandı.
Vali Soytürk, çocuklarımızın gördüğü eğitimin kalitesini arttırmak amacı ile elini taşın altına koyup spor salonu inşaatının bağışçılığını üstlenen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, spor salonunun şimdiden Kapaklı ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu