Tekirdağ

KAPAKLI ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ HİZMETE BAŞLADI

KAPAKLI ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ HİZMETE BAŞLADI

15/11/2023 09:12:31

 

Sosyal belediyecilik alanında atılımlarına aralıksız devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı Engelsiz Yaşam Merkezi’ni vatandaşların hizmetine açtı. Merkez’de engelli, yaşlı, kadın ve çocuklara yönelik psikososyal destek verilmeye başlandı.

 

Hayata geçirdiği projelerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi,  Kapaklı Engelsiz Yaşam Merkezi’ni vatandaşların hizmetine açtı. Kapaklı ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Engelsiz Yaşam Merkezi’nde görev yapan psikolog ve sosyal hizmet uzmanları tarafından engelli, yaşlı, kadın ve çocuklara psikososyal destek veriliyor.

 

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK “VATANDAŞLARIMIZIN HUZURU VE KONFORU İÇİN BUNDAN SONRA DA DURMAKSIZIN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Engelsiz Yaşam Merkezi, bölgedeki çok önemli bir ihtiyacı karşılamış olacak. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bugüne tüm çalışmalarımızı sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduk. Bu anlayış doğrultusunda projelerimizi hayata geçirdik. Vatandaşlarımızın huzuru ve konforu için bundan sonra da durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Kapaklı Engelsiz Yaşam Merkezimizde psikolog ve sosyal hizmet uzmanlarımız, engelli, yaşlı vatandaşlarımıza, kadın ve çocuklarımıza psikososyal destek vermeye başladı. Bize ihtiyaç duyan her vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Kapaklı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Psikolog ve Sosyal Hizmet Uzmanları tarafından verilecek psikososyal destek hizmeti için vatandaşlar 0850 459 04 04 numaralı telefondan ulaşarak randevu alabilecekler.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu