Edirne

Kan bağışlayana sinema bileti hediye edildi

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde Türk Kızılayı ve Keşan Belediyesi işbirliğinde kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kan bağışlayanlara Keşan Belediyesi tarafından sinema bileti hediye edildi.

Türk Kızılayı ve Keşan Belediyesi işbirliğinde ‘Haydi gençler, yarıyıl tatilinde kan bağışına’ sloganıyla çarşı merkezindeki Şehitlik Parkı’nda bulunan çadırda kan bağışı kampanyası düzenlendi. Vatandaşların ilgi gösterdiği kampanyada kan bağışlayanlara sinema bileti hediye edildi.

Edirne Kızılay Kan Merkezi’nde görevli Dr. Wasim Zaben, kan bağışı kampanyasına iyi bir katılım olduğunu belirterek, “Bu sıralar kan stoğumuz oldukça düşmüştü. Soğuk algınlığı, grip gibi enfeksiyonel hastalıklar nedeniyle kan stoğumu baya bir düşmüştü. Kan bağışına ilgi oldukça iyi. Bizde vatandaşları bu konuda duyarlı olarak kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz. Ayrıca Keşan Belediyesi tarafından kan bağışında bulunanlara sinema bileti hediye ediliyor. Vatandaşlar bu sayede hem kan bağışlayıp, hem de sinemada film izleme şansı buluyor. Biz kan bağışçılarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Vatandaşlarda kan bağışının bir insanlık görevi olduğunu belirterek, sağlıklı herkesi kan bağışında bulunmaya davet etti. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu