ÇorluDeprem

Kahraman Türk Evlatları Deprem Bölgesine Gitmek İçin Yola Çıktı!


Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve 10 ilde hissedilen 7,7 ve 7,6 şiddetiyle yaşanan deprem nedeniyle, deprem bölgesine…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve 10 ilde hissedilen 7,7 ve 7,6 şiddetiyle yaşanan deprem nedeniyle, deprem bölgesine Çorlu’dan çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Deprem bölgesinde asayişi sağlamak, arama kurtarma çalışmalarına destek olmak ve yaraları sarmak amacıyla ekipler bu gece saatlerinde Çorlu’dan sirenler eşliğinde yola çıktı.

Gazetemiz Çorlu Aktüel ve internet sitemiz Çorlu’da Haber’e konuşan vatandaşlar: ” Biz güçlü bir ülkeyiz. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Yola çıkan kahraman Türk evlatlarımızı Allah korusun yar ve yardımcısı olsun” dedi.

 

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu