Asayiş

Kadınların Kavgasını Kimse Ayırmadı!

Kapaklı’da belediyenin düzenlediği konserde kadınlar arasında çıkan kavga sosyal medyada gündem oldu. Bir atışmadan çıktığı öğrenilen kavgada araya giren hiç kimse kadınları durduramadı. Güçlükle sonlandırılan kavgada taraflar birbirinden şikayetçi olmadı.

Tekirdağ’da belediyenin düzenlediği halk konserinde ortalık bir anda karıştı. Kapaklı’da düzenlenen konserde her şey bir anda olurken yaklaşık 10 kişilik bir grup kavga etmeye başladı.

HİÇ KİMSE AYIRAMADI

Yaşanan kavgada saç saça baş başa kavga eden kadınlar bir türlü ayrılamadı. Çevredekilerin kadınları ayırmak için araya girdiği kavga bir türlü sonlanamadı. Olayın taraflar arasındaki bir atışmadan dolayı başladığı öğrenilirken, konseri izlemeye gelenler yaşananlar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

UZUN UĞRAŞLAR SONUNDA KAVGA DURDU

Kavga, araya girenlerin müdahalesiyle dakikalar sonra sona erdi. Kavga eden kadınlar birbirlerinden şikayetçi olmadı.

Haberler.com / Yavuz Selvi – Güncel

 

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu