Tekirdağ

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Toplantıya Tekirdağ ValisiRecep Soytürk’ün yanı sıra Baro Başkanı Av. Egemen Gürcün, Başsavcı Vekili Uğur Özcan, Vali Yardımcısı Osman Abdullah Günaydın, Süleymanpaşa Kaymakam Vekili Gökhan Gürbüzerol, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ülkü Uslu, İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Üyeleri katıldı.
Toplantıda 2023 Yılı Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Eylem Planı kapsamında kurumlar tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Ardından yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında istişarelerde bulunuldu. Görüş ve önerilerin sunulmasının ardından toplantı sona erdi.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu