Deprem

İtfaiyeciler kurtardıkları 10 yaşındaki Erdem’i görüntülü aradı | Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis, Malatya

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Malatya’ya giden Suluova Belediyesi itfaiye ekipleri bölgede arama kurtarma çalışmalarına destek verdi. 4 katlı binanın enkazında  vatandaşlara ulaşabilmek için cansiperane çalışan ekipler, enkazdan 4 kişiyi sağ olarak kurtarmayı başardı.

Bölgedeki görevlerini tamamlayıp ilçeye dönen itfaiye ekipleri, Belediye Başkanı Fatih Üçok ile beraber enkaz altından kurtardıkları Erdem Yılmaz ile annesini görüntülü arayıp sağlık durumları hakkında bilgi aldı. Yılmaz ailesi görüntülü olarak görüştüğü Suluova itfaiyesi ekibine, “Allah ne muradınız varsa versin. Kurban olduğum Allah bu acıyı kimseye bir daha yaşatmasın” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu