Tekirdağ

İSTİHDAM MASASI KATKI SUNMAYA DEVAM EDİYOR

Çerkezköy Belediyesi İstihdam Masası, işveren ile işçileri buluşturmaya, sanayicilerimizin ara eleman ihtiyacını karşılamaya ve kentimizin istihdamına katkıda bulunmaya devam ediyor….

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çerkezköy Belediyesi İstihdam Masası, işveren ile işçileri buluşturmaya, sanayicilerimizin ara eleman ihtiyacını karşılamaya ve kentimizin istihdamına katkıda bulunmaya devam ediyor.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Almodo Altunlar Tekstil firmasında çalıştırılmak üzere işe alınacak işçiler ile firma temsilcileri Belediye Hizmet Binamızda bir araya geldiler.

50 KİŞİ KATILDI

Çerkezköy Belediyesi İstihdam Masası’nın sosyal medya hesabından paylaşılan eleman alımı için yaklaşık 50 kişi mülakatın yapılacağı Çerkezköy Belediyesi Hizmet Binası’na gelirken, Almodo Altunlar Tekstil firmasının yetkilileri iş arayan vatandaşlar ile birebir görüşerek, mülakatlarını gerçekleştirdi. Firma yetkililerinin yapacağı değerlendirmenin ardından söz konusu firmada iş başı yapacak olan kişilerin belirleneceği ve iş başı yapacakları kaydedildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu