Yaşam

İstanbul- Tekirdağ Yolunda Trafik Yoğunluğu

Şafak TAŞOYAR/TEKİRDAĞ, (DHA) – İstanbul- Tekirdağ kara yolunda araç yoğunluğu yaşanıyor. Araçlar zaman zaman Silivri Kınalı Kavşağı’ndan TEM Otoyolu’na yönlendiriliyor.

Ülke genelinde 9 gün sürecek Ramazan Bayramı tatilinde, bayramın son gününde İstanbul-Tekirdağ-kara yolunda araç yoğunluğu oluştu. İstanbul’dan yola çıkan ve Saros Körfezi ile Çanakkale yönüne giden tatilciler, Marmaraereğlisi ilçesi ve il merkezindeki Yeniçiftlik, Yenici, Beyazköy ve Üniversite kavşağında zaman zaman uzun araç kuyruklarının oluşmasına neden oldu.

Polis ve jandarma trafik ekipleri, Tekirdağ kesiminde kara yolunda bazı bölgelerde önlem aldı. Ekipler, sürücüleri dikkatli olmaları yönünde uyardı.

İstanbul-Tekirdağ arasındaki E-5 kara yolundaki yoğunluk nedeniyle araçlar, zaman zaman Silivri ilçesinin Kınalı Kavşağ’ından TEM Otoyolu’na yönlendirildi. (DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu