Yaşam

İstanbul- Tekirdağ kara yolunda çift yönlü araç yoğunluğu

Şafak TAŞOYAR/TEKİRDAĞ, (DHA) – RAMAZAN Bayramı’nın son gününde İstanbul- Tekirdağ kara yolunda çift yönlü araç yoğunluğu yaşanıyor.

Ülke genelinde 9 gün sürecek Ramazan Bayramı tatilinde, bayramın son gününde İstanbul-Tekirdağ-kara yolunda çift yönlü araç yoğunluğu oluştu. Bayram tatillerini Saros Körfezi kıyısında ve Çanakkale tarafında geçirenler, yaşadıkları İstanbul’a dönmeye başladı. Dönen tatilciler, Tekirdağ’dan İstanbul yönüne araç yoğunluğu oluşturdu. Yoğunluk il merkezindeki Yeniçiftlik, Yenici, Beyazköy ve Üniversite kavşağı ile İstanbul’a sınır Marmaraereğlisi ilçesinde de zaman zaman uzun araç kuyruklarının oluşmasına neden oldu.

İstanbul’dan Tekirdağ yönüne doğru da yer yer araç yoğunluğu yaşandı. Polis ve jandarma ekipleri önemli kavşakta önlem alarak, trafik akışını sağladı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu