Asayiş

İskelete Dönmüş Cesedi 2,5 Yıl Sonra Evinde Bulundu!

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde yalnız yaşayan bir şahsın öldüğü 2.5 yıl sonra anlaşıldı. Kızının ihbarı üzerine eve giren polis ölen şahsın iskelete dönen kemikleri ile karşılaştı.

Olay, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Çiftlikönü mahallesinde meydana geldi. İddialara göre, 8 yıldır konuşmadığı ve 2 yıldırda haber alamadığı babası hakkında  polise yaptığı müracaatı sonrası savcılık izni ile eve giren polis ekipleri şok oldu. Çilingir yardımı ile girilen evde H.A’in iskelete dönüşmüş cesedi bulundu.

Olayla ilgi savcılığa bilgi veren polis ekipleri kayıtlara olayı şüpheli ölüm olarak geçti. Maktülün yaklaşık 2 buçuk yıl öldüğü tahmin ediliyor.

Edinilen bilgiye göre polise müracata bulunarak babasından iki yıldır haber alamadığını öne süren kızı N.A; babası H. A ile bir sebepten dolayı 8 yıldır konuşmadığını ve yaklaşık 2 yıldır kendisinden haber alamadığını ve hayatından endişe ettiğini belirterek polise başvurdu.

Olayla ilgili soruşturma başlatan savcılık, cesedin kesin ölüm nedenini belirlemek için Adli Tıp kurumuna sevk etti.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu