Ergene

“İşini severek yapanlar yorulmazlar”

Ergene halkının her anında yanlarında olması ile bilinen ve bu yönüyle de ilçede yaşayan taraflı tarafsız hemen herkesin takdirini kazanan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, üzüntülü ve mutlu anlarında yanlarında olduğu vatandaşları diğer zamanlarda da yalnız bırakmıyor.
Zaman bulabildiği her fırsatta vatandaşlarla yan yana iç içe olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hem vatandaşların taleplerini yerinde dinleyerek sorunları tespit ederek anında çözümler üretiyor hem de vatandaşlara Ergene Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler ile yapıma aşamasına gelen çalışmalar hakkında bilgiler veriyor.
Sahada izimiz Ergene’ye dair söyleyecek çok sözümüz var diyen Başkan Yüksel, “Mesai kavramı gözetmeden Ergene’nin tüm mahallelerinde çalışıyoruz. Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. İşini severek yapanlar yorulmazlar” diye konuştu.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu