Tekirdağ

İsim Hakkı Verilmesi Karşılığı Arsa Bağışı Protokolü İmzalandı


Kapaklı ilçemiz Atatürk Mahallesi’nde bulunan 1.929.12 m² yüzölçümlü Özbirlik Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Malzemeleri Isı Sistemleri Gıda Turizm Petrol Ürünleri Sanayi…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Kapaklı ilçemiz Atatürk Mahallesi’nde bulunan 1.929.12 m² yüzölçümlü Özbirlik Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Malzemeleri Isı Sistemleri Gıda Turizm Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine ait olan taşınmazın, parsele bitişik 3 parselle birleştirilmesi ve yeni oluşan taşınmaza yapılması planlanan 4 Derslikli Anaokulunun isim hakkının taraflarına verilmesi şartıyla Maliye Hazinesine bedelsiz olarak bağışlanması kararı alındı.
Bu kapsamda hazırlanan protokol, Tekirdağ ValisiRecep Soytürk, Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ve Özbirlik Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Malzemeleri Isı Sistemleri Gıda Turizm Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adına Hayırsever Nihat Orhan tarafından Tekirdağ Valiliği Toplantı Salonu’nda imzaladı. 
İmzalanan protokol ile Hayırsever tarafından bağışlanacak Kapaklı İlçesi Atatürk Mahallesinde bulunan 1.929.12 m² yüzölçümlü taşınmaz, eğitim alanı olarak parsele bitişik 3 parselle birleştirilecek ve taşınmaza yapılacak 4 derslikli anaokuluna Hayırseverin ismi verilecektir.
Ayrıca Hayırseverimiz Tekirdağ Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile 31.08.2022 tarihinde imzaladığı protokol ile Kapaklı Prof. Dr. Necmettin Erbakan İmam Hatip Ortaokulu bahçesindeki Uygulama Mescidi’nin kaba inşaatını tamamlayacaktır.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu