Yaşam

İnşaat Çalışması Toprak Kaymasına Neden Oldu: Apartman Boşaltıldı!

Muratlı’da yeni başlanan bir inşaat çalışmasının bitişiğinde yer alan ve vatandaşlar tarafından sallandığı ihbarı yapılan eski bina tedbiren tahliye edildi.

Muradiye Mahallesi Nazım Sav Caddesi’nde yeni başlayan inşaat çalışması nedeniyle sokakta bulunan eski bir binanın zaman zaman sallanması üzerine bina tahliye edildi.

Muratlı Belediyesi Fen İşleri Müdürü Aysun Yıldızoğlu ve Belediye Zabıta personeli de bölgeye intikal ederek durumu yerinde inceledi. 4 katlı binanın zemininde kısmi bir toprak kayması yaşandığı gözlemlendi.

Yoldan geçen araçların binada sallantıya yol açması üzerine Emniyet Trafik ve Belediye Zabıta ekiplerince güvenlik önlemi alınarak; Nazım Sav Caddesi’nin bir kısmı geçici olarak araç trafiğine kapatıldı.

Öte yandan, yeterli güvenlik önlemleri alınmadan inşaat çalışması yapıldığı da öne sürüldü.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu