Yaşam

İlkokul öğrencilerinden paylaşım mağazasına giyecek desteği

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde ilkokul 4’üncü sınıf öğrencileri, kullanmadıkları kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Keşan Belediyesi Paylaşım Mağazası’na bağışladı.

Keşan Belediyesi Paylaşım Mağazası’na gelen destekler büyüyerek devam ediyor. Anafartalar İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri topladıkları giyim eşyalarını paylaşım mağazasına bağışladı. Öğrencilerin özenle paketlediği eşyalar, Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir ve ilgili personel tarafından teslim alındı.

Eylem Akdemir, örnek davranışlarından dolayı öğrencileri tebrik ederek, “Keşan’ımızda iyilik bulaşıcıdır. Minik kalpli çocuklarımız hepimizden duyarlı. Her birinizi kocaman yüreğinizden öpüyoruz. Minik kalpler dayanışmasına çok güzel bir örnek. Anafartalar İlkokulu 4-B sınıfı öğrencilerinin sınıf öğretmenleri Tülin Onaran’ın teşviki ve Okul Müdürü Necdet Şen’in gözetiminde evlerinden topladıkları ve özenle paketledikleri kıyafetleri, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştırmak için teslim aldık. Tüm çocuklarımıza sonsuz teşekkürler” dedi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu