Yaşam

İlkokul öğrencileri, ihtiyaç sahipleri için kıyafet ve eşya bağışladı

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde Raşit Efendi İlkokulu 4-D sınıfı öğrencileri, kendi aralarında topladıkları kıyafet ve eşyaları Keşan Belediyesi Paylaşım Mağazası’na bağışladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir ve ilgili personel, Raşit Efendi İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerin topladığı kıyafet ve eşyaları teslim aldı. Helvacıoğlu, Raşit Efendi İlkokulu’nun duyarlı öğrencilerinden büyük bir destek geldiğini belirterek, “Raşit Efendi İlkokulumuzun 4-D sınıfının duyarlı minik kalpli öğrencilerinin öğretmenleri ve idarecileri eşliğinde evlerinde topladıkları kıyafet ve eşyaları teslim alıyoruz. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüzün koordinesinde yürüttüğümüz paylaşım mağazamıza teslim aldığımız eşyaların gerekli kontrollerini sağladıktan sonra bizler de ihtiyaç sahibi diğer çocuklarımıza ulaştıracağız. Çocuklarımız eşyaları kendileri topladı, kendileri araca yüklediler. Evlatlarımız bu duyarlılıklarıyla kalplerimize kazındılar. Kalpleri küçük yürekleri ve paylaşımları kocaman. Duyarlı minik öğrencilerimiz, bugün paylaşım mağazamıza büyük bir destek verdiler. Katkı sunan tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyor, davranışlarının örnek olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Öğrenciler, topladıkları kıyafet ve eşyaları araca kendileri yükledi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu