Tekirdağ

İFTAR SOFRAMIZ FEVZİPAŞA MAHALLEMİZDE KURULDU

Çerkezköy Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarlarının sekizincisi, Dumlu Yapı, Teverpan ve Danfoss firmalarının katkıları ile Fevzipaşa Mahallemizde kuruldu. Çerkezköy Belediyesi tarafından…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çerkezköy Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarlarının sekizincisi, Dumlu Yapı, Teverpan ve Danfoss firmalarının katkıları ile Fevzipaşa Mahallemizde kuruldu.

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarları birlik ve beraberlik duyguları içerisinde devam ediyor. Bu yıl Bağlık Mahallemizde başlayan ve sırasıyla Fatih, Cumhuriyet, Yıldırım Beyazıt, Veliköy, Kızılpınar ve İstasyon Mahallemizde kurulan iftar sofralarımız, 26 Nisan Salı akşamı Fevzipaşa Mahallemizde binlerce vatandaşımızın katılımı ile gerçekleşti. Mahalle iftarlarımızda, aynı sofra etrafında hep birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi ve sohbetler yapıldı.

AYNI SOFRA ETRAFINDA BULUŞTUK

Fevzipaşa Mahallesi Memur Sokak’ta kurulan iftar sofrasına Belediye Başkanımız Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcılarımız Nedim Yılancı ve Enver Bayram, Dumlu Yapı, Teverpan ve Danfoss firmalarının temsilcileri, Meclis Üyelerimiz ve binlerce vatandaşımız katıldı. İftar sofrasında mahalle sakinleri ile bir araya gelen ve onların Ramazan ayı coşkusuna ortak olan Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen mahalle iftarlarımıza pandemi nedeni ile ara vermiştik. 2 yıllık aranın ardından bu yıl mahalle iftarlarımıza yeniden başladık. Bugün de Fevzipaşa Mahallemizde hemşerilerimiz ile aynı sofra etrafında buluşarak, oruçlarımızı açtık, sohbetlerimizi yaptık, istek ve şikayetlerini dinledik” dedi.

KATKIDA BULUNAN FİRMALARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Mahalle iftarı programımıza katılımlarından dolayı Fevzipaşa Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Düzenlediğimiz mahalle iftarımıza katkıda bulunan Dumlu Yapı, Teverpan ve Danfoss firmalarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

 

 

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu