Asayiş

Husumetlilerine Kurşun Yağdırdılar: 3 Yaralı

Süleymanpaşa’da iki kadın, sokakta karşılaştığı husumetlisi olduğu kadınlara tabanca ile ateş etti. 2 kadın yararlanırken, o esnada olay yerinde olan bir polis memurunun kızını ise hafif yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay Hükümet Caddesi’nde bulunan bir iş yerinde meydana geldi. İddialara göre Tasvir A. (27) ve Sibel T. (45) adlı şahıslar,  dükkanda alışveriş yaparken gördükleri husumetli kadınlara, rastgele ateş açtı.

H.K.(16) ve Hamile Ş. (24) isimli iki genç kadın yaralanırken, olay yerinde bulunan polis memurunun kızı N.Ç. (21) ise hafif şekilde yaralandı ve olay yerinde ayakta tedavi edildi.

Kaçan şahıslar, ticari taksi ile olay yerinden uzaklaşırken, Aydoğdu Polis noktasında yakalandılar.

Polis, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirtti. Olayda yaralananlar ise sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu