Tekirdağ

Hüseyin Pehlivan Caddesi tepeden tırnağa yenileniyor

Süleymanpaşa Belediyesi yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Uzun yıllardır kullanımdan kaynaklanan bozulmalar, altyapı kurumlarının çalışmaları ve yapılan yamalar nedeniyle…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Uzun yıllardır kullanımdan kaynaklanan bozulmalar, altyapı kurumlarının çalışmaları ve yapılan yamalar nedeniyle kullanılmaz hale gelen bir cadde daha baştan sona yenileniyor. Hüseyin Pehlivan Caddesi, yıpranan zemin tamamen kaldırılarak adeta sil baştan yapılıyor.

ZEMİN KALDIRILDI, ASFALT HAZIRLIĞI YAPILIYOR

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, Hüseyin Pehlivan Caddesi’nin zemini tamamen kaldırılarak zemin düzleştirme faaliyetleri için hazır hale getirildi. Altyapı kurumlarının cadde üzerinde gerçekleştirdiği çalışmaların tamamlanmasının ardından kısa süre zemin düzleştirme ve asfaltlama işlemlerine başlanacak.

YÜKSEL: “BİR HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE TAMAMLAYACAĞIZ”

Çalışmaları her gün yakından takip eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, hem yürütülen faaliyetlere nezaret ediyor hem de cadde esnafı ve vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunarak bilgi veriyor. Yüksel, “Süleymanpaşa’mızın cadde ve sokaklarını daha modern, daha güvenli ve konforlu hale getirmek üzere aralıksız olarak sürdürdüğümüz yol yenileme çalışmalarına devam ediyoruz. Hüseyin Pehlivan Caddesi üzerinde uzun yıllardır altyapı sorunları nedeniyle bekleyen yenileme çalışmalarına başladık. İnşallah bir hafta gibi kısa bir sürede caddemizin yolunu baştan aşağı yenileyerek, direkler arasındaki kablolardan kaynaklanan görüntü kirliliğini de ortadan kaldırmış olacağız. Cadde esnafımızdan ve mahalle sakinlerimizden verdiğimiz kısa süreli rahatsızlık dolayısıyla şimdiden özür diliyor gösterecekleri anlayışa teşekkür ediyoruz. Daha yaşanabilir bir Süleymanpaşa için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam,” açıklamasında bulundu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu