Tekirdağ

HOŞ GELDİN SARAL BEBEK

HOŞ GELDİN SARAL BEBEK

Çerkezköy Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Nazlı-Ferdi Doğan çiftlerini evlerinde ziyaret edip, hediye paketlerini takdim eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan Saral Bebeğe de uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.

 Belediye Başkanımız Vahap Akay, Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet eden ve ilk çocuklarını kucaklarına alan Nazlı-Ferdi Doğan çiftini evlerinde ziyaret etti.

HOŞ GELDİN SARAL BEBEK

Doğan Ailesi’nin dünyaya yeni gelen bebekleri Saral Bebeğe sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Belediye Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek Hediye Paketini Doğan Ailesi’ne takdim etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden Nazlı-Ferdi Doğan çifti de böylesine anlamlı ve güzel bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni ve Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı tebrik ettiler.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu