Tekirdağ

HEMİT- YILANLI VE YAYLAGÖNE MAHALLELERİNDE SSB BETON YOL SERİM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

HEMİT- YILANLI VE YAYLAGÖNE MAHALLELERİNDE SSB BETON YOL SERİM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


18/10/2022 13:33:50

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde başlatılan yol yapım, onarım ve bakım çalışmaları mesai mefhumu gözetilmeden büyük bir titizlikle devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Malkara ilçesinin Hemit- Yılanlı ve Yaylagöne mahallelerini birbirine bağlayan bağlantı yolunda başlatılan SSB beton yol serim çalışmaları tamamlandı.  13 kilometre uzunluğa 7.20 metre genişliğe sahip yolda toplam 13.600 m³ beton serimi yapıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde yol ağını genişletmek ve ulaşımı daha konforlu hale getirmek için yol yapım ve onarım çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Malkara ilçesinde SSB beton yol serim çalışmalarını tamamladığımız yolumuzun ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu