Tekirdağ

HEMİT, YILANLI VE YAYLAGÖNE MAHALLELERİ BAĞLANTI YOLU DÜZENLENEN TÖRENLE HİZMETE AÇILIYOR

HEMİT, YILANLI VE YAYLAGÖNE MAHALLELERİ BAĞLANTI YOLU DÜZENLENEN TÖRENLE HİZMETE AÇILIYOR


08/11/2022 11:07:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ulaşım ağını güçlendirmek ve daha konforlu bir ulaşım hizmeti sunmak amacıyla başlattığı yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına büyük bir titizlikle devam ediyor. Bu kapsamda altyapı, yol genişletme ve silindirme sıkıştırılmış beton serimi çalışmaları tamamlanan Malkara ilçesi Hemit, Yılanlı ve Yaylagöne mahallelerini bağlayan bağlantı yolunun açılışı 11 Kasım Cuma günü gerçekleşecek.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında 13 kilometre uzunluğa, sahip yolda toplam 13.600 m³ beton serimi gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen beton serimin bedeli ise 20. 945.000,00 TL’dir.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde yol yapım, onarım ve bakım alanında mesai mefhumu gözetmeden çalışıyoruz. 11 Kasım Cuma günü saat 14.00’te açılışını gerçekleştireceğimiz Malkara ilçesi Hemit, Yılanlı ve Yaylagöne mahalleleri bağlantı yolu da ulaşım alanında büyük bir konfor sağlayacaktır. Ben açılış törenine tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.”dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu