Tekirdağ

HAYRABOLU REKREASYONEL SOSYAL VE SPORTİF TESİS 2 ARALIK’TA HİZMETE SUNULUYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi şehrin ve vatandaşların ihtiyaçlarına cevap veren, Tekirdağ’ı daha da ileriye taşıyacak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda yapımı tamamlanan Hayrabolu Rekreasyonel Sosyal ve Sportif Tesis, 2 Aralık Cuma günü saat 14.30’da düzenlenen törenle hizmete açılacak.

Hayrabolu ilçesi İlyas Mahallesinde yapımı tamamlanan Hayrabolu Rekreasyonel Sosyal ve Sportif Tesis, bodrum ve zemin kattan oluşuyor. 31 araçlık kapalı, 20 tanesi engelli olmak üzere 167 araçlık açık otopark alanına sahip olan tesiste konferans salonu, antrenör odaları, spor salonu, restaurant, çocuk oyun alanı, açık alan spor alanı, gezinme ve dinlenme alanları ve teknik hacimler bulunuyor. 4.144 m² inşaat alanına sahip olan Hayrabolu Rekreasyonel ve Sportif Tesisin yaklaşık maliyeti ise 16.307.475,58 TL’dir.

Başkan Kadir Albayrak, “Hayrabolu Rekreasyonel Sosyal Ve Sportif Tesisin İlçemize Ve Vatandaşlarımıza Hayırlı Olmasını Diliyorum.”

Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların ve ilçelerin ihtiyaçları doğrultusunda yatırım ve projelere hız kesmeden devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Hayrabolu ilçemizde yapımını tamamladığımız Hayrabolu Rekreasyonel Sosyal ve Sportif Tesis ilçemizde vatandaşlarımız için önemli bir kültürel ve sportif tesis olacaktır. Ben Hayrabolu Rekreasyonel Sosyal ve Sportif Tesisin ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyor, 2 Aralık Cuma günü gerçekleştireceğimiz açılış törenimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu