Yaşam

Hardline Nedir?

 

Protein tozu olarak kullanılan hardline whey 3 Matrix limonlu kek 908 Gr aromatik tadı ile İngiliz firması Volac’ın hammaddeleri ile üretilen yüksek içerikte proteine sahip üründür. Hardline whey 3 matrix kas yapımı için kullanılan takviye üründür. Spor sonrasında ve kahvaltıdan önce kullanacağınız ürün ihtiyacınız olan proteini kazandırmaktadır.

Hardline Whey 3 Matrix Nasıl Kullanılır?

Ürün içerisinden çıkan 100 CC ölçeklerin 75 CC kullanarak 30 gramlık bir protein kazanabilirsiniz. Kişinin ihtiyacına göre shake hazırlayarak kullanabilirsiniz.

Hardline Nutrition Aol 120 Kapsül

Aminoasitler sayesinde güç ve enerji kazanılmasını sağlayan hardline Aol 120 Kapsül aminoasit ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan takviye edici ürünlerden biridir.   AOL içerisindeki 660 mg Arjinin amino asit kan damarlarını genişleterek kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Proteinin kana taşınması sonucu oksijen miktarı artar ve kas gelişimini destekler. Hardline AOL vücut geliştirme sporu yapanların toparlanmasını sağlayarak kasların gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet Mutivitamnin

Günlük vitamin ihtiyacının karşılanmasında Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet kullanılması tavsiye edilir. İçeriğinde 9 vitamin ve 12 mineral bulunan ürün yetersiz beslenen kişilerin vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Supplement ürün olan hardline vitamin mineral tablet 120 günlük iş temposunun yoğunluğundan yakınanlar ve gelişme sorunu olanlar için yararlı bir üründür. Bağışıklık sistemini destekleyen ürün kemik gelişimine de katkıda bulunur. Ürünü sabah kahvaltı yaparken alınabilir. İhtiyacını olan Hardline ürünlerini sipariş için  www.protein34.com/hardline  sitesinden adresinize teslim alabilirsiniz.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu