Ergene

Güzel bir Ergene için çalışmaya, üretmeye devam

Daha temiz ve daha güzel bir Ergene için ekiplerimiz sahada diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi Fen İşleri…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Daha temiz ve daha güzel bir Ergene için ekiplerimiz sahada diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı olan Park ve Bahçeler Birimi görevlilerimiz Misinli ve Vakıflar Mahallelerimizde bulunan parklarımızda mıntıka temizliği yaparak bakım gerçekleştirdi.  Çok güzel bir Ergene için çalışmaya kesintisiz devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Misinli Mahallemizde kaldırım çalışmaları gerçekleştiriyor. Halkımızın yürüdüğü yollara emek, sevgi ve konfor bırakıyoruz” dedi.
Çalışmaların bunlarla sınırlı kalmadığını da sözlerine ekleyen Başkan Yüksel, “Sevgi Kenti Ergene’mizin dört bir yanından hizmete devam ediyoruz.  Ekiplerimiz tarafından Sağlık Mahallesi Kalender Sokakta kilit parke taş tamirat çalışması yapılıyor. Halkımız için çalışıyor, halkımız için üretiyoruz. Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı olan Park ve Bahçelerde görevli ekiplerimiz bugün Ulaş Mahallemizde Üçgen Parkta, Ömer Şakar Parkında ve Akif Yazgan Parkında temizlik, bakım ve onarım ve düzenleme çalışması yaptı. Daha temiz ve daha güzel bir Ergene için tüm ekiplerimizle sahadayız” diye konuştu.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu