Ergene

Güzel bir Ergene için çalışmaya devam

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki yol ve kaldırım çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Elverişsiz hava şartları başta olmak üzere dış etkenler ve çeşitli nedenlerle bozulan kilit parke yollar ile kaldırımlarda onarım çalışmalarına başlayan Ergene Belediyesi ekipleri çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Velimeşe Mahallesi Metuşağa Sokak üzerinde bozulan kilit parke taşları onararak yenileri ile değiştiren ekipler ilçenin değişik mahallelerinde de çalışmalarına devam ediyor.

Çok güzel bir Ergene için tüm ekiplerimizle birlikte çalışıyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene’de yol konusunu sorun olmaktan çıkarmak için önemli adımlar attık ve ilçenin yol sorunun yüzde 90’ın üzerinde bir oranda ortadan kaldırdık. Şimdi kalan bölümleri çözmek ve yol konusunu Ergene’nin gündeminden çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz çalışmalarına devam edecek” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu