Tekirdağ

GÖREVDEKİ 8 YILIMIZI DOLU DOLU GEÇİRMENİN GURUR VE MUTLULUĞUNU HALKIMIZLA PAYLAŞIYORUZ

 

“Sevdamız Tekirdağ” diyerek çıktığımız hizmet yolunda dolu dolu geçen 8 yılımızı geride bırakmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir yandan ülkemizde ve dünyadaki başarılı uygulamaları takip ederken, diğer yandan modern bir şehircilik anlayışıyla Tekirdağ’ın bugününe ve yarınlarına yön veren çalışmaları yürütüyor, örnek alınan belediyecilik hizmetlerine imza atıyoruz.

Altyapıdan üstyapıya, ulaşımdan otopark yatırımlarına, parklardan sosyal yaşam alanlarına, kültürden eğitime, spordan sağlığa, restorasyon hizmetlerinden turizme, kırsal kalkınmadan tarım ve hayvancılığa kadar çok geniş bir yelpazede faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

En büyük destekçimiz olan değerli halkımızın tüm kesimlerine eşit, adil ve hakkaniyetli hizmet vermek en temel ilkelerimizden biridir. Bu ilkemizin bir tezahürü olarak Büyükşehir Belediyemizin hizmet ağı 11 ilçemize ve 366 mahallemize yayılmıştır.

Mavi gözlü kentimizin en yaşanılabilir ve en fazla göç alan iller sıralamalarında en üst sıralarda yer alması cazibe merkezi haline geldiğinin bir diğer somut göstergesidir.

Değerli halkımızın bizleri layık gördüğü görevlerimizi azim ve kararlılık içerisinde en iyi şekilde yürütmeye ve mavi gözlü kentimize her alanda en iyi hizmeti verme ilkesiyle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Gerçekleştirmiş olduğumuz hizmet, yatırım ve projelerimizin güzel Tekirdağ’ımıza hayırlı olmasını diliyor, yürütmüş olduğumuz faaliyetlerde emeği geçen çok kıymetli meclis üyelerimize, değerli çalışma arkadaşlarıma ve bizi göreve getiren halkımıza en içten duygularımla teşekkür ederim.

Görevdeki 8 yılımızı hizmet, yatırım ve projelerle dolu dolu geçirmenin mutluluğunu halkımızla paylaşıyor, Güzel Tekirdağ’ımızda hep beraber daha nice güzel günler görebilmek ümidiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu