Çorlu

Gölbaşı Parkında İskele ve Restoran Yapım Çalışmaları Sürüyor

Modern kentlerin en önemli göstergelerinden biri olan ve insanların sosyal hayatını renklendiren etkenlerin başında gelen park ve sosyal alan çalışmalarına büyük önem veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu ilçesi Gölbaşı Parkı’nda vatandaşların sosyalleşebileceği ve hoşça vakit geçirebileceği mekân oluşturma çalışmaları kapsamında yapımı devam eden iskele çalışmalarını sürdürüyor.

Çorlu İlçesi Gölbaşı Parkı yapım işinde iskele bölümü betonarme ve çelik imalatları tamamlandı. Yol bölümü asfalt imalatları ve yüzer iskele duba imalatları tamamlandı. Restoran bölümü ısıl ahşap imalatları yapıldı. Isıl ahşap döşeme kaplamaları ve pergolelere ait imalatlara başlandı. Toplam 500 m² iskele alanı ve 200 m² de kafeterya alanı yeniden yapılacak.

BAŞKAN ALBAYRAK: “ÇORLU İLÇESİ GÖLBAŞI PARKINDA VATANDAŞLARIMIZIN HOŞÇA VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ ALANLAR OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Gölbaşı Parkı’nı daha güzel bir görünüme kavuşturmak ve vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebileceği ve sosyalleşebileceği alanların oluşturulmasına devam edildiğini dile getiren Başkan Albayrak, “Modern kentlerin en önemli göstergelerinden biri insanlarımızın sosyal hayatının geliştirilmesine yönelik yapılan çalışmalardır. Bu çalışmalar kapsamında Çorlu Gölbaşı Parkı’nda yeni iskele ve restoran yapımına devam ediyoruz.  Gölbaşı Parkı içerisinde yapımına devam ettiğimiz iskele ve restoranın şimdiden tüm hemşerilerime hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu