Asayiş

Genç Kıza Metruk Binada Tecavüz İddiası: 1 Gözaltı


Metruk bir yapıda yaşandığı iddia edilen tecavüz olayına ilişkin soruşturma başlatıldı. Şüpheli bir kişi gözaltına alındı. Olay,  Muratlı İlçesi Muradiye…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Metruk bir yapıda yaşandığı iddia edilen tecavüz olayına ilişkin soruşturma başlatıldı. Şüpheli bir kişi gözaltına alındı.

Olay,  Muratlı İlçesi Muradiye Mahallesi Hurşit Kuyu Caddesi üzerinde bulunan iki katlı metruk yapının giriş katında meydana geldi.

İddiaya göre; Muratlı Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği’ne giden 17 yaşındaki K.B., kendisinin 19 yaşındaki U.Y. adlı şüpheli tarafından tecavüze uğradığını ileri sürerek; davacı ve şikayetçi oldu. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, bahse konu metruk yapıya giderek incelemelerde bulundu. Tekirdağ İl Olay Yeri İnceleme ekipleri de gelerek detaylı araştırma yaptı.

Muratlı Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla şüpheli U.Y. gözaltına alındı. Olaya ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.

Öte yandan, mağdur K.B.’nin kayıp kaydının bulunduğu ve polis ekiplerince arandığı ortaya çıktı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu