Tekirdağ

Genç gazetecilerden Başkan Uzunlar’a ziyaret

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Başkanı Abdullah Yalçın ve derneğin yönetim kurulu üyelerini Tarihi Belediye Binasında ağırlayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gazetecilere mesleklerinde başarı temennisinde bulundu.

BAŞKAN UZUNLAR’DAN İŞBİRLİĞİ MESAJI

Genç gazetecilerle bir süre sohbet eden Başkan Uzunlar, Süleymanpaşa basınının sorunlarını, talep ve beklentilerini dinledi, çözüm önerileri ile ilgili fikir alışverişi yaptı. Dernek Başkanı Yalçın, Uzunlar’a yeni görevinde başarılar dilerken, Uzunlar da basın mensuplarının görevlerini en iyi şekilde yapabilecekleri şartların sağlanması konusunda belediye olarak her zaman işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

“GENÇ GAZETECİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM”

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, “Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği üyesi genç gazetecilerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duydum. Dernek Başkanımız Sayın Abdullah Yalçın ve yönetimiyle gerçekleştirdiğimiz sohbet, oldukça verimli ve keyifli geçti. Bu özel buluşmada, genç gazetecilerimizle fikir alışverişinde bulunduk, deneyimlerini paylaştık ve medya dünyasının geleceği üzerine değerli görüşlerini dinledik. İleriye dönük projeler ve işbirlikleri konusunda heyecan verici fikirler ortaya çıktı. Genç gazetecilerimizin cesaretlerini, tutkularını ve bilgi birikimlerini görmek, bizi geleceğe umutla bakmaya teşvik ediyor. Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği üyesi genç gazetecilerimize teşekkür ediyorum. Gelecekteki başarılarını yakından takip edeceğiz ve desteklemeye devam edeceğiz,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu