Tekirdağ

GELECEK PARTİSİ’NDEN BAŞKAN AKAY’A ÇINAR BEBEK İÇİN ZİYARET

Gelecek Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Veysel Karakoç, beraberindeki gönüllüler ile birlikte SMA Tip-1 hastası Çınar bebeğe destek için Belediye Başkanı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Gelecek Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Veysel Karakoç, beraberindeki gönüllüler ile birlikte SMA Tip-1 hastası Çınar bebeğe destek için Belediye Başkanı Vahap Akay’a ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Vahap Akay, Gelecek Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Veysel Karakoç ve gönüllüleri makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, SMA Tip-1 hastası Çınar bebeğin sağlığına kavuşması için elinden gelen desteği vereceğini kaydetti.  

Bu haber Çerkezköy Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu