Asayiş

Fuhuş Operasyonu: Zorla Çalıştırılan 3 Kadın Kurtarıldı

Tekirdağ’da Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğine bağlı ekipler fuhuş operasyonu düzenledi. Yapılan operasyon sonucu zorla çalıştırıldıkları öğrenilen 3 yabancı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ’da Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğine bağlı ekipler fuhuş operasyonu düzenledi.

Yapılan operasyon sonucu zorla çalıştırıldıkları öğrenilen 3 yabancı uyruklu kadın ve bu kadınları fuhuş yaptıran 2 yabancı uyruklu kişi gözaltına alındı.

Olay, Tekridağ ilinin Süleymanpaşa İlçesi Değirmenaltı Mahallesi’nde meydana geldi. Özellikle öğrencilerin yoğun olduğu bu bölgede fuhuş yapıldığı ihbarını alan polis ekipleri operasyon düzenlemek üzere düğmeye bastı.

Bir süre izlemeye alınan evden değişik insanların çıktığını gören ekipler operasyon düzenledi. A.Z. ve M.K. isimli yabancı uyruklu şahıslar Fuhuşa Teşvik Aracılık veya Zorlama suçundan gözaltına alındı.

N.M., U.O. ve G.D. isimli yabancı uyruklu kadınlar ise mağdur sıfatıyla ifadeleri alınarak sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresine götürüldü.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
3
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu