Asayiş

FUHUŞ OPERASYONU: BULAŞICI HASTALIK TESPİT EDİLDİ

Çerkezköy’de polisin yaptığı fuhuş operasyonunda yabancı uyruklu üç hayat kadını yakalandı. Kadınlardan birinin bulaşıcı hastalık taşıdığı öğrenildi. Çerkezköy İlçe Emniyet…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çerkezköy’de polisin yaptığı fuhuş operasyonunda yabancı uyruklu üç hayat kadını yakalandı. Kadınlardan birinin bulaşıcı hastalık taşıdığı öğrenildi.

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri teknik ve fiziki takip sonrası, fuhuş yapıldığı belirlenen Hikmet Uğraş Caddesindeki bir eve operasyon düzenlendi.

Evde bir adet tabanca ele geçirilirken, baskında fuhuş yapıldığı tespit edilen evdeki biri Ukrayna 2’si Özbekistan uyruklu 3 hayat kadını yakalandı.

Kadınların sınır dışı edilmesi için işlemlere başlanırken, bu kadınlardan birinde cinsel yolla bulayan bir hastalık tespit edildi.

Polisin başlattığı tahkikat sürüyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu