Asayiş

Fuhuş Operasyonu: 3 Yabancı Uyruklu Kadın Gözaltına Alındı

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Süleymanpaşa İlçesine bağlı Değirmenaltı Mahallesi’nde fuhuş yaptığı tespit edilen 3 kişiye yönelik operasyon gerçekleştirdi.

Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon öncesi yapılan teknik takipte yabancı uyruklu G.S. D.B. ve N.A. isimli şahısların sosyal medya da çeşitli hesaplar üzerinden para karşılığında cinsel birliktelik yaşamak için ilan yayınladıkları, bu ilanlarda telefon numarası paylaştıkları ve telefon numarası üzerinden kendilerine ait görseller gönderdiklerini tespit etti.

POLİS MÜŞTERİ KILIĞINDA İLETİŞİME GEÇTİ

Müşteri kılığında şüpheliler ile iletişime geçen emniyet güçleri ekipleri ücret karşılığında anlaşma sonrası Değirmenaltı Mahallesi’nde bulunan pansiyon, otel, apart, günübirlik konaklama evleri gibi yerlerde şüphelilerle buluşularak para karşılığında cinsel birliktelik yaşandığını tespit ettiler.

3 ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI

Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri G.S. D.B. ve N.A. ‘nın yaşadığı eve operasyon düzenlerken gözaltına alınan yabancı uyruklu şahıslar işlemlerinin yapılması için Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi.

 

tekirdagcanlihaber.com

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu