Asayiş

Fuhuş Operasyonu: 2’si Yabancı Uyruklu 3 Kadın Yakalandı

Kapaklı’da polis ekiplerince gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda 2’si yabancı uyruklu kadın olmak üzere 3 kişi yakalandı. Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Kapaklı’da polis ekiplerince gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda 2’si yabancı uyruklu kadın olmak üzere 3 kişi yakalandı.

Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda, 2’si yabancı uyruklu kadın olmak üzere 3 kişi yakalandı. Ayrıca operasyonda bir miktar para, bir adet silah ve fişekler ele geçirildi.

İnönü Mahallesi’ndeki bir evde fuhuş yaptırıldığını tespit eden Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri adrese operasyon düzenledi. Operasyonda S.J. ve Y.M. isimli 2 yabancı uyruklu kadın ve ev sahibi F.Ö. gözaltına alındı.

Evde yapılan aramada 2 not defteri, 3.210 TL nakit para, bir adet silah ve mermiler ele geçirildi. Kadınlar, Tekirdağ Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

Öte yandan F.Ö. ise, emniyetteki ifadesinin ardından savcılığa sevk edildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu