Tekirdağ

FİNALLERE KALAN UĞUR OKULLARINDAN ZİYARET

  Türkiye Liseler Arası Basketbol Şampiyonası’nda finallere katılmaya hak kazanan Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımı Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret etti.

 

  Şubat ayı içerisinde Balıkesir’de düzenlenen Türkiye Liseler Arası Basketbol Şampiyonası’nda rakiplerini geride bırakarak 22-26 Mart tarihleri arasında Kayseri’de yapılacak olan Türkiye Liseler Arası Basketbol Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazanan Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımı, Kampüs Müdürü Kadir Reis Zenginal, Takım Koçu Ercan Çete ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ebru Mutlu ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret ettiler.

  FİNALLERDE BAŞARILAR DİLİYORUM

  Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımı’nın Türkiye Liseler Arası Basketbol Şampiyonası yarı finallerinde başarılı olarak Kayseri’de yapılacak olan finallere katılacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımımızın başarısı hepimizi sevindirdi. İnşallah Kayseri’deki finallerden derece ile dönerler. Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımımıza ve basketbolcularımıza finallerde başarılar diliyorum” dedi.

  HEDEFİMİZ İLK 3 SIRA

  Kayseri’de yapılacak olan 8’li finallerde hedeflerinin ilk 3 olduğunu belirten Özel Çerkezköy Uğur Okulları Kampüs Müdürü Kadir Reis Zenginal, “Kızlarımız önce Tekirdağ Şampiyonu oldular. Ardından da yarıfinallerde başarılı olarak Kayseri’de yapılacak olan 8’li finallerde kentimizi ve Tekirdağ’ımızı temsil etmeye hak kazandılar. İnşallah finallerde ilk 3’e girerek, Çerkezköy’e kupa ile döneriz” ifadelerini kullandı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu