Asayiş

Fabrikada Hap İçerek İntihara Teşebbüs Etti: Durumu Ağır !

Kız arkadaşı ile tartıştığı iddia edilen genç çalıştığı fabrikada hap içerek intihara teşebbüs etti. Olay, Ergene ilçesi ile Büyükkarıştıran beldesi…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Kız arkadaşı ile tartıştığı iddia edilen genç çalıştığı fabrikada hap içerek intihara teşebbüs etti.

Olay, Ergene ilçesi ile Büyükkarıştıran beldesi civarında bulunan bir tekstil fabrikasında meydana geldi.

İddialara göre, henüz ismi öğrenilemeyen şahıs uzun bir süre telefonda kız arkadaşı ile konuştuktan sonra vardiya amirinden izin isteyerek tuvalete gitti. Aradan geçen bir süre sonra hala makinesinin başında olamadığını fark eden amiri, kontrol etmek için gittiğinde soyunma odasında boş hap kutuları ile genci yerde yatar halde buldu.

112 Acil Çağrı Merkez’ine yapılan ihbar ile olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, bilinci kapalı genci Lüleburgaz Devlet Hastanesi’ne kaldırarak tedavi altına aldı. İntihar teşebbüsünde bulunan gencin durumunun ağır olduğu kaydedildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak: kirklarelininsesi.com.tr

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu