Asayiş

Maganda Kurşunu İle Ölmüştü! Olay Kameraya Yansıdı


Mehmet YİRUN/ TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Çorlu ilçesinde, kaldırımda evine yürüyen İbrahim Onaran (36), sokaktaki tartışmada ateşlenen tabancadan çıkan merminin başına…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Mehmet YİRUN/ TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Çorlu ilçesinde, kaldırımda evine yürüyen İbrahim Onaran (36), sokaktaki tartışmada ateşlenen tabancadan çıkan merminin başına isabet etmesiyle hayatını kaybetti. Bu anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, önceki gece Çorlu’nun Hıdırağa Mahallesi’nde meydana geldi. Masum S. ile aralarında para anlaşmazlığı bulunan T.K. ve Ş.H. tartıştı.

Olayın ardından Masum S., bölgeden ayrılmak isteyen T.K. ve Ş.H.’nin otomobilinin arkasından ateş açtı. Bu sırada mermilerden biri, çalıştığı fabrikadan çıkıp, evine gitmek için kaldırımda yürüyen İbrahim Onaran’ın başına isabet etti.

İhbarla bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Onaran’ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Onaran’ın başına merminin isabet ettiği anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde; kaldırımda durup arkasına baktığı sırada başına mermi isabet eden İbrahim Onaran’ın yere düştüğü anlar yer aldı.
Öte yandan polis, olayın ardından Masum S.’yi saklandığı adreste yakalayarak gözaltına aldı.

İfadesinde, T.K. ve Ş.H. ile aralarında para anlaşmazlığı bulunduğunu ve bu nedenle tartıştıklarını söyleyen Masum S., daha sonra olayın meydana geldiğini kaydetti.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Masum S., çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

Evine Giderken, Başına İsabet Eden Kurşunla Öldü

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu