Asayiş

Eski Koca Cinayeti İtiraf Etti: Alkollü Geldi, Tartıştık, Silahla Vurdum, Kaçtım!

Çerkezköy ilçesinde tabanca ile öldürülmüş halde bulunan Sevgi Taşkan’ın eski eşi Hüseyin U., polisteki sorgusunda cinayeti itiraf etti. Hüseyin, eski eşinin alkollü geldiğini belirterek tartıştığını ve daha sonra ise silahla ensesinden vurduğunu söyledi.

Çerkezköy ilçesinde Sevgi Taşkan’ın (42), eski eşi Hüseyin U.’nun (53) evinde ensesinden tabancayla vurulmuş cesedi çocukları tarafından bulunmuştu.

Olay, Çerkezköy ilçesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karaçay Sokak’ta meydana gelmişti. İddialara göre dün gece Sevgi Taşkan, evdeki 2 çocuğuna babalarının yanına gideceğini söyleyerek yaklaşık 4 ay önce boşandığı Hüseyin U.’nun evine gitmiş ve bir daha geri dönmedi. Bunun üzerine sabah annesine ulaşamayan çocuk, babalarının evine giderek, annesini yerde kanlar içinde gördü.

Eski Eşinin Evinde Tabancayla Ensesinden Vurulmuş Cesedi Bulundu

Olaydan sonra yakalanan eski eş Hüseyin U. ilk ifadesinde suçlamaları reddederken, sorgusunda, cinayeti itiraf etti. Hüseyin U. “Alkollü geldi ve tartışma yaşadık. Bana hakaret edip, darbetti. Yüzümde onun tırnak izleri var” dedi.

Hüseyin U.’nun evde bulunan tabanca ile Taşkan’ı ensesinden vurup, kaçtığı belirtildi. (DHA)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu