Asayiş

Eş Zamanlı Uyuşturucu Operasyonu: 11 Gözaltı

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri uyuşturucu ticaretinin önlenmesine yönelik Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu ve Şarköy’de uyuşturucu operasyonu düzenledi.

Uyuşturucu ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri dört ilçede zehir tacirlerine yönelik operasyon gerçekleştirdi.

11 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri Çorlu, Kapaklı, Çerkezköy ve Şarköy’de zehir tacirlerine yönelik operasyon gerçekleştirdi. Belirlenen bazı adresler, araçlar ile şüphelilerin üst aramalarında bir miktar uyuşturucu ve uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen paraları ele geçirdi.

Operasyonlarda 11 şüpheli gözaltına alınırken, Çerkezköy ve Kapaklı’da gözaltına alınan beş şüpheliden ikisi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu