SiyasetYaşam

Ergene’de Yükselen Gelecek İçin Cumhurbaşkanından Tam Destek

Cumhur İttifakı ve AK Parti Ergene Belediye Başkan Adayı Müge Yıldız Topak: Ergene’ de Yükselen Bir Gelecek için, Sayın Cumhurbaşkanımızdan Tam Destek!

Ergene, yeni bir döneme adım atıyor. Belediyecilik hizmetleri ve kalkınma yolunda çıtayı yükseltmek amacıyla, Büyük Tekirdağ Mitingimizde Ergene’nin geleceği için umutları simgeleyen önemli bir adım attık. AK Belediyeciliğin öncüsü, mazlumların ve mağdurların gür sesi olan Sayın Cumhurbaşkanımızın tam desteğini alarak, Ergene’nin potansiyelini simgeleyen Anadolu Lalelerinden oluşan bir buket takdim ettim. Sayın cumhurbaşkanımızdan Ergene’mize özel destek sözü aldım.

Ergene belediye başkan adayı olarak, artık bahane ve mazeret üretmenin geçmişte kaldığını, devletimizin ve hükümetimizin tüm imkânlarını seferber ederek Ergene’yi daha ileriye taşıyacağımızı açıkça belirtmek isterim. Durmadan, yorulmadan, sadece Ergene için çalışacak, hemşehrilerimizin güçlü desteği ve birlikte el ele vererek Ergene için daha parlak bir gelecek inşa edeceğiz.

Ergene için yapılacak her hizmet ve proje, milletimize olan borcumuzu ödemek adına atılmış bir adım olacaktır. Bu bilinçle, Ergene’nin her köşesine adaletli bir şekilde hizmet götüreceğimize kimsenin şüphesi olmasın.

Cumhur İttifakı ve AK Parti Ergene Belediye Başkan Adayı olarak, Ergene’yi yarınlara taşıyacak projelerimizle, halkımızın refahını ve mutluluğunu en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Birlikte, Ergene için yükselen bir gelecek inşa edeceğiz.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu