Ergene

Ergene’de Sünnet Şöleni kayıtları başladı

Ergene Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Geleneksel Sünnet Şölenine kayıtlar başladı. 20 Mayıs 2022 tarihinde başlayan ve 20 Haziran 2022 tarihinde sona erecek olan başvurulara henüz ilk günlerden yoğun talep var.

Ergene Belediyesi tarafından düzenlenecek olan sünnet şölenin katılmak isteyenlerin Sağlık Mahallesi Zübeyde Hanım Parkı’nda yer alan Sağlık Hizmetleri Danışma Merkezi’ne müracaat edebileceklerini kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Pandemi nedeniyle ar vermek durumunda kaldığımız sünnet şölenimize bu yıl da kaldığımız yerden geleneği bozmadan devam edeceğiz. Sevgi Kenti Ergenemizde sosyal belediyeciliğin en iyi örneklerini sergiliyoruz. Bunun bir gereği olarak da sünnet şöleni gerçekleştireceğiz. Daha önceki yıllarda yoğun katılımla ve coşkuyla kutladığımız sünnet şölenine bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşeceğine inanıyoruz” dedi.

Başkan Yüksel Ergene Belediyesi Sünnet Şölenine katılmak isteyenlerin Ergene Belediyesi Zübeyde Hanım Parkı’nda yer alan Sağlık Hizmetleri Danışma Merkezine müracaat edebileceklerini kaydetti.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu