Ergene

Ergene’de Öğretmenler Günü kutlandı


İlk olarak Marmaracık Mahallesi’nde yer alan Demokrasi Meydanı’nda çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, Ergene Belediye Başkanı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

İlk olarak Marmaracık Mahallesi’nde yer alan Demokrasi Meydanı’nda çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yöneticileri ile protokol üyelerinin de katıldığı çelenk sunma töreninde Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait çelengin Atatürk Anıtına sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı seslendirildi.
Daha sonra ise Ergen Belediyesi Kültür Merkezindeki kutlama programına geçildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının seslendirilmesi ile başlayan programda anlam ve önemini belirten konuşmayı Ergene İlçe Mili Eğitim Müdürü Özgür Parıltı gerçekleştirdi.
Konuşmanın ardından Ergene ilçe genelinde düzenlenen Öğretmenler Günü konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.
Şiirlerin okunduğu program Şehit Öğretmenler Oratoryosunun sahnelenmesi ve müzik öğretmenleri korosunun söylediği şarkılarla sona erdi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu