Ergene

Ergene’de Muhteşem Bir Edip Akbayram Konseri Gerçekleşti

Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Sünnet Festivali Şöleni kapsamında muhteşem bir Edip Akbayram konseri gerçekleşti. Anadolu Rock müziğinin usta ismi Edip Akbayram Ergenelilere unutulmayacak bir gece yaşattı.
Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen Ağustos Zafer Bayramı ve Sünnet Festivali Şöleninde akşam Edip Akbayram konseri gerçekleşti. Sağlık Mahallesi Pazar alanında gerçekleşen konsere Ergene halkının yanı sıra Tekirdağ’ın diğer ilçelerinden de yüzlerce vatandaş Edip Akbayram’ı dinlemeye geldi.
Sahneye çıkıp en güzel şarkılarını seslendiren Edip Akbayram Ergene halkının 30 Ağustos Zafer Bayramını da kutladı. Vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatan Edip Akbayram konserde sahneye çıkan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile birlikte de düet yaparak şarkı söyledi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Edip Akbayram’a Tekirdağ’ın profesyonel liglerde ki tek temsilcisi olan Ergene Velimeşspor’un formasını hediye derken ayrıca Başkan Yüksel Ergene Belediyesinin Kral Çilek tarlasında yetişen çilek ve Lavanta tarlalarında yetişen lavanta ürünlerinden de hediye etti.
Ergene’de bulunmaktan dolayı, böyle anlamlı bir gecede konser vermekten dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Edip Akbayram, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e hediyelerinden dolayı da teşekkürlerini iletti.
Konser alanını dolduran binlerce vatandaş Edip Akbayram’ın söylediği tüm şarkılara hep birlikte eşlik etti. Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen bu güzel konser için konser alanını dolduran vatandaşlar Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e de teşekkürlerini ilettiler.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu