Ergene

Ergene Belediyesinin Yeni Futbol Stadyumunda İlk Resmi Maçlar Oynandı

Ergene Belediyesi Vakıflar 19 Mayıs Gençlik Stadyumunda geçtiğimiz hafta sonu ilk resmi maçlar oynandı.

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Ergene Belediyesinin yeni projelerinden biri olan ve Mayıs ayında açılışını gerçekleştirdiği Ergene Belediyesi Vakıflar 19 Mayıs Gençlik Stadyumunda ilk resmi maçlar geçtiğimiz hafta sonu oynanandı.

Tekirdağ 1. Amatör Lig müsabakalarına ev sahipliği yapan futbol stadyumunda ilk maç Vakıflar Güven Spor ile Çorlu Spor arasında oynandı. Saat 14.00’da başlayan müsabakanın ardından saat 16.00’da Ergene Kırkgöz Gençlik Spor ve Sağlık Spor arasında da futbol müsabakası oynandı. Vakıflar Güven Spor ve Çorlu Spor arasında oynanan ilk müsabakada seronemiye Ergene Belediyesi Meclis Üyesi Mülayim Bedir, Ergene Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şenol Doğramacı ve Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yetkilileri de yer aldı.

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene İlçemize kazandırdığımız sayısız kalıcı eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Vakıflar 19 Mayıs Gençlik Stadyumunda, ilk resmi maçlarımız Vakıflar Güven Spor ve Çorlu Spor arasında oynandı. Bu müsabakanın ardından da Ergene Kırkgöz Gençlik Spor ve Sağlık Sor futbol takımları arasında futbol müsabakası oynandı. Nice maçlara, sevinçlere ve hüzünlere ev sahipliği yapacak Ergene Belediyesi Vakıflar 19 Mayıs Gençlik Stadının Ergenemize bir kez daha hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, bu güzel futbol sahasında ter dökecek olan tüm futbolcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Ergene Belediyesi Vakıflar 19 Mayıs Gençlik Stadyumunu hizmete kazandıran Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i takdir ettiklerini ve bu güze projeden dolayı kendisini tebrik ettiklerini belirten futbol takımı yöneticileri, “Bir stadyumunda olması gereken her şey bu stadyumda var. Gerçekten tesis dört dörtlük bir tesis olmuş, başta bu güzel projeyi hayata kazandıran Ergene Belediye Başkanımız Rasim Yüksel olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

 

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu