Ergene

Ergene Belediyesinin Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başladı

Ergene Belediyesinin çocuklar ve yetişkinler için düzenlemiş olduğu yeni dönem kurslarının kayıtları başladı. Ergene Belediyesi tarafından vatandaşlara ücretsiz bir şekilde…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesinin çocuklar ve yetişkinler için düzenlemiş olduğu yeni dönem kurslarının kayıtları başladı.

Ergene Belediyesi tarafından vatandaşlara ücretsiz bir şekilde verilen ebru, resim, aşçılık, pastacılık, bilgisayar, muhasebe, bayan kuaförlüğü, çocuklar için resim, satranç ve ebru kursları için yeni dönem kayıtları başladı. Ergene belediyesi tarafından düzenlenen bu kurslara kayıt yaptırmak isteyenlerin Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasına müracaat etmeleri gerekiyor.

Yetişkinlerimizin yanı sıra çocuklarımız içinde düzenlenen ücretsiz kurslarımızın yeni dönem kayıtları başladı diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sevgi Kenti Ergenemizde düzenlediğimiz meslek edindirme kurslarımız ile bir çok vatandaşımızı iş sahibi yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Vatandaşlarımız bayan kuaförlüğü, muhasebe, bilgisayar, pastacılık kurslarında almış oldukları eğitimler ile yeni bir meslek koluna sahip olarak, iş sektöründe kendine yer bulabiliyor.

Kurslarımıza gelen vatandaşlarımızdan çok iyi yorumlar alıyoruz, onlardan gelen bu güzel yorumlar bizleri çok mutlu ediyor. Yetişkinlerin yanı sıra geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız içinde satranç, resim, ebru kursları düzenleyerek çocuklarımızın da gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Ergene Belediyesi olarak sosyal belediyecilik ile yaptığımız çalışmalarla halkımıza her alanda dokunan işler yaparak faydalı olma gayretimizi sürdürüyoruz.” dedi.

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu