Ergene

Ergene Belediyesinin Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başladı


Ergene Belediyesinin çocuklar ve yetişkinler için düzenlemiş olduğu yeni dönem kurslarının kayıtları başladı. Ergene Belediyesi tarafından çocuklar ve yetişkinler için…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesinin çocuklar ve yetişkinler için düzenlemiş olduğu yeni dönem kurslarının kayıtları başladı.
Ergene Belediyesi tarafından çocuklar ve yetişkinler için ücretsiz bir şekilde düzenlenen yeni dönem kurslarının kayıtları başladı. Ergene Belediyesi çocuklar için resim, basketbol, mental aritmetik, akıl zeka oyunları, yaratıcı drama ve matematik kursları düzenlerken yetişkinler için ise resim, plates, çini, kuaförlük, ev tekstili ve biçki dikiş kursları düzenledi. Ergene belediyesi tarafından düzenlenen bu kurslara kayıt yaptırmak isteyenlerin Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasına müracaat etmeleri, kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyenlerin 0505 150 11 05 numaralı telefonu aramaları gerekiyor.
 Yetişkinlerimizin yanı sıra çocuklarımız içinde düzenlenen ücretsiz kurslarımızın yeni dönem kayıtları başladı diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sevgi Kenti Ergenemizde düzenlediğimiz meslek edindirme kurslarımız ile birçok vatandaşımızı iş sahibi yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Vatandaşlarımız bayan kuaförlüğü, ev tekstili ve biçki dikiş, kurslarında almış oldukları eğitimler ile yeni bir meslek koluna sahip olarak, iş sektöründe kendine yer bulabiliyor. Kurslarımıza gelen vatandaşlarımızdan çok iyi yorumlar alıyoruz, onlardan gelen bu güzel yorumlar bizleri çok mutlu ediyor. Yetişkinlerin yanı sıra geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız içinde basketbol, resim, mental aritmetik, yaratıcı drama kursları düzenleyerek çocuklarımızın da gelişimine katkıda bulunuyoruz. Ergene Belediyesi olarak sosyal belediyecilik ile yaptığımız çalışmalarla halkımıza her alanda dokunan işler yaparak faydalı olma gayretimizi sürdürüyoruz.” dedi.
 
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu