Ergene

Ergene Belediyesinin Spor Tesisleri Futbol Müsabakalarına Ev Sahipliği Yapmaya Devam Ediyor

Ergene Belediyesinin Spor Tesisleri Futbol Müsabakalarına Ev Sahipliği Yapmaya Devam EdiyorErgene Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan spor tesisleri gençlerin futbol müsabakalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
Spora ve sporcuya her zaman destek veren Ergene Belediyesinin ilçeye kazandırmış olduğu spor tesislerinde gençler futbol müsabakalarını gerçekleştiriyor. Ergene Belediyesi futbol sahalarının yanı sıra Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonunda da basketbol ve voleybol müsabakaları da oynanıyor. Spor tesislerinde birbirinden heyecanlı müsabakalar oynanırken aileler bu güzel spor tesislerinden büyük memnuniyet duyduklarını belirterek Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini ilettiler.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, gençleri sportif faaliyetlere yöneltebilmek ve olanaklar sunabilmek amacıyla ilçeye futbol sahaları ve spor tesisi kazandırdıklarını belirterek, “Ergene ilçemizde her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olduk olmaya da devam ediyoruz. İlçemizde bulunan spor sahalarında farklı yaş gruplarında birçok futbol müsabakası oynanıyor. Bunun yanı sıra Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonumuzda voleybol ve basketbol müsabakaları da oynanıyor. Aynı tesisimizin içinde fitness salonumuz da var. Ergene ilçemizi amatör liglerde temsil eden futbol takımlarımız gerek idmanlarını gerekse iç saha müsabakalarını Belediyemize ait olan bu spor tesislerinde oynuyor. Futbol kulüplerimizin sezon sonunda yaşadığı şampiyonluklarla spora yaptığımız yatırımların karşılığını alıyoruz. Gençlerimizin daha çok spor ile iç içe olmalarını, iyi ve sağlıklı şartlarda spor yapmalarını istiyoruz. Bu yüzden çocuklarımızın erken yaşta spor ile buluşmaları gerekiyor” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu