Ergene

Ergene Belediyesi Yeni Dönem Çocuk Resim Kursu Başladı

Ergene Belediyesinin Kültür Merkezi Binasında çocuklar için ücretsiz olarak düzenlemiş olduğu yeni dönem çocuk resim kursu başladı.
Ergene Belediyesinin açtığı resim kursunda eğitim alan çocuklar ilk ders günlerinde resim öğretmenleri ile birlikte karakalem ile ışık gölge çalışmaları yaptı. Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında ki ilk derste küçüklerin heyecanları görülmeye değerdi. Ergene Belediyesi resim öğretmenleri tarafından geleceğimizin teminatı olan çocuklara kurslarda birbirinden farklı resim ve çalışmalar öğretilerek resim ve sanat konusunda farklı bilgilere sahip olacaklar.
Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında düzenlenen resim kursunda hafta içi belirlenen saatlerde eğitim alacak olan çocukların yanı sıra velilerde düzenlenen kurstan oldukça memnun. Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz resim kursu, çocukların sosyalleşmelerine katkı sağlamak, duygu ve düşüncelerini ifade etmek, beceri ve teknik eğitimlerinin yanı sıra hayal dünyalarının da gelişimine de katkıda bulunacak.
İlçede ki tüm çocukları Belediyenin düzenlemiş olduğu resim kursuna davet eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çocuklarımızın geleceği için yeni projeler üretiyoruz. Çocuklarımızı resim teknikleri hakkında bilgilendiriyoruz. Özellikle anne ve babaların burada rolü büyük. Çocukları kültür ve sanata yönlendirmek ailelerin elinde. Belediyemiz tarafından verilen ücretsiz resim kursumuz ilçemizdeki çocuklarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu ilgi bizleri mutlu ediyor” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu