Ergene

Ergene Belediyesi Spor Kulüplerine Malzeme Desteğinde Bulundu

Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi Ergene Velimeşespor’un elde ettiği başarının mimarlarından olan ve her fırsatta amatör spor kulüplerine destek veren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in talimatıyla ilçedeki spor kulüplerine malzeme yardımında bulunuldu.

Sporun her türlüsünü maddi ve manevi olarak destekleyen, spora yaptığı yatırımlarla dikkatleri üzerine çekerek adından sıkça söz ettiren Ergene Belediyesi ilçede faaliyet gösteren amatör futbol kulüplerine toplamda 510 bin TL’lik malzeme desteğinde bulundu. Düzenlenen törene Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra Belediye Meclis üyeleri Serkan Bezgin, Mülayim Bedir, Spor Kulüplerinin Başkan ve yöneticileri katıldı.

Sporun ve Sporcunun Her Zaman Yanındayız

Ergene Belediyesi Ulaş Hizmet binası salonunda düzenlenen programda ilçedeki amatör spor kulüplerinin başkanlarına ve yöneticilerine Ergene Belediyesi tarafından tedarik edilen malzemelerin teslim edilmesi için düzenlenen törende konuşan Başkan Yüksel, “Biliyorsunuz ben spordan geliyorum, spor kulübü başkanlığından belediye başkanı oldum. Spor emek istiyor, zaman istiyor, birikim istiyor. Kolay değil arkadaşlarımızın yükü çok zor, zorlanıyorlar ama tabii biz de elimizden gelen katkıyı her dönem olduğu gibi bu sene de yapıyoruz.

Ergene Belediyesi olarak ilçemizi amatör liglerde temsil eden spor kulüplerimize idman forması, yağmurluk, futbol topu, idman şortu gibi malzeme desteğinde bulunduk” dedi.

510 TL Malzeme Desteğinin Yanında 660 Bin TL’de Maddi Destekte Bulunduk

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel amatör spor kulüplerine malzeme desteğinin yanı sıra maddi anlamda da destekte bulunduklarını belirterek, “Ergene Belediyesi Meclisinde başkan yardımcılarımız ve meclis üyelerimiz ile birlikte almış olduğumuz karar doğrultusunda ilçemizi Tekirdağ Süper Amatör ligi, Tekirdağ 1. Amatör ve Tekirdağ 2. Amatör liglerinde temsil eden spor kulüplerine toplamda 660 Bin TL maddi destekte de bulunduk. Her zaman kulüp başkanlarımızın, sporcularımızın yanındayız.

Deplasmanda oynayacak olan takımlara ulaşım desteği vermeye daha önceki sezonlarda olduğu gibi bu yıl da devam edeceğiz. Ergene Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanındayız” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu